Tallinna Fotokuu haridus- ja publikuprogramm ootab sinu toetust!

Hooandja video filmimine. Foto: Kulla Laas

Tänasest saab ühisrahastusplatvormi Hooandja.ee lehel toetada Fotokuu publiku- ning haridusprogrammi toimumist. Hooandjate panuse abil korraldame biennaali jooksul nii Eesti kui ka väliskülaliste loenguid, kunstnikuvestlusi, töötubasid, näitusetuure, uute raamatute esitlusi, filmilinastusi ning palju muud.

Käesoleva aasta Fotokuu põhiprogrammi näitused keskenduvad meedia ja selle kasutajate omavahelistele mõjutustele, nii individuaalsele kui ka kogukondlikule heaolule, nüüdisaegse maailma ärevusele ja planeedi Maa hävimisele inimtegevuse tagajärjel.

Just seoses nende aktuaalsete küsimustega kutsubki Fotokuu publikut üles aktiivsele osalusele ning teadlikkusele nii meist endist kui ka ümbritsevast keskkonnast.

Kõiki näitusi saadab publikuprogramm, mis pöörab tähelepanu laiapõhjalise publiku kaasamisele lastest rahvusvaheliste erialaprofessionaalideni. Publikuprogrammi üheks keskseks osaks on koolinoortele suunatud haridusprogramm, mis toimub eesti ja vene keeles.

Aita meil luua silmaringi laiendavaid ja kriitilist meelt arendavaid sündmusi ning tuua kohaliku publikuni inspireerivaid külalisi, kelle loenguid oled harjunud siiani hilistel õhtutundidel Youtube’ist vaatama.

Ootame sinu hoogu siin ning loodame juba sügisel kohtuda Tallinna Fotokuu 2019 sündmustel!
 

Tallinna Fotokuu tiim